Zarządzanie i administracja nieruchomościami mieszkalnymi w Krakowie

ZAKRES

Centrum Nieruchomości jest profesjonalnym zarządcą nieruchomości w Krakowie. Podstawą działalności CENTRUM nieruchomości jest kompleksowa obsługa w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi na terenie Krakowa. Dodatkowo, nasza firma zajmuje się również pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz doradztwem związanym w inwestowaniem w nieruchomości – zarówno komercyjne, jak i mieszkalne.

W trakcie swojej długoletniej działalności w zakresie zarządzania nieruchomościami w Krakowie, Firma CENTRUM Nieruchomości wyspecjalizowała się w świadczeniu kompleksowych usług na rzecz wspólnot mieszkaniowych, klientów indywidualnych oraz firm deweloperskich. Zajmujemy się działaniami administracyjnymi, księgowymi i prawnymi. Prowadzimy kompleksową obsługę finansowo-księgową, administracyjną, techniczną oraz eksploatacyjną.

  • Zarządzanie, administrowanie i prowadzenie efektywnej gospodarki obiektem
  • Prowadzenie dokumentacji księgowo – finansowej
  • Zapewnienie pełnej obsługi administracyjnej z wykorzystaniem profesjonalnych programów komputerowych oraz nowoczesnych technik zarządczych
  • Utrzymanie czystości i pielęgnacja zieleni
  • Obsługa prawna oraz windykacja należności

OPIS USŁUGI

Spośród innych krakowskich zarządców wyróżnia nas profesjonalizm, bogate doświadczenie połączone z uprzejmością i zaangażowaniem oraz niezawodność i szybki czas reakcji na aktualne problemy i potrzeby naszych Klientów. CENTRUM Nieruchomości to również indywidualnie dopasowany charakter usług – u nas każdy Klient jest traktowany wyjątkowo, uczciwie i rzetelnie. Zawsze dotrzymujemy naszych zobowiązań. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody, jakie mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności zarządcy nieruchomości. Jeżeli poszukują Państwo doświadczonego i profesjonalnego zarządcy nieruchomości w Krakowie, serdecznie zapraszamy do współpracy!