Biuro nieruchomości Kraków

CENTRUM Nieruchomości to biuro nieruchomości z siedzibą w Krakowie, działające na rynku od roku 1993.

Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie zarządzania nieruchomościami, zarówno komercyjnymi jak i mieszkalnymi. Nasze biuro pośredniczy również w kupnie, sprzedaży oraz wynajmie wszelkiego rodzaju budynków – zarówno mieszkań i domów, jak i nieruchomości komercyjnych. Ważnym obszarem naszej działalności jest również doradztwo związane z inwestowaniem w wszelkiego rodzaju nieruchomości.

CENTRUM Nieruchomości kierowane jest przez Elżbietę Prażmowską – zarządcę nieruchomości (nr licencji 8904) i pośrednika w obrocie nieruchomościami (nr licencji 99). Jesteśmy członkami Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, zrzeszającego biura nieruchomości z Krakowa i innych miast województwa małopolskiego, działające zgodnie ze standardami przyjętymi i obowiązującymi w tej branży. Ponadto, jesteśmy również zrzeszeni w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN), gdzie w latach 2012 – 2014 Elżbieta Prażmowska osobiście pełniła funkcję członka zarządu.

Spośród innych biur nieruchomości działających w Krakowie wyróżnia nas fakt, że dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz zespołem zrzeszającym wybitnych specjalistów z branży. Osoby te posiadają doświadczenie zawodowe w zarządzaniu i obrocie nieruchomościami, odpowiednią wiedzę prawną, techniczną oraz umiejętności rozwiązywania konfliktów międzyludzkich.

Zawsze działamy fachowo, skrupulatnie oraz z troską o bezpieczeństwo i interesy naszych klientów.

Zarządzanie nieruchomościami Kraków

Nasze Biuro Nieruchomości z siedzibą w Krakowie zajmuje się również zarządzeniem nieruchomościami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz kadrę specjalistów dysponujących stosownymi licencjami zawodowymi. W tym zakresie oferujemy kompleksowe usługi obejmujące m. in. obsługę administracyjną, finansowo-księgową, eksploatacyjną oraz techniczną.

Finansowanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów CENTRUM Nieruchomości oferuje również pomoc w uzyskaniu kredytu na sfinansowanie planowanej transakcji. Nasi klienci są obsługiwani jako klient grupowy w ramach umów wynegocjowanych przez nas z instytucjami finansowymi, przez co dajemy naszym klientom możliwość minimalizacji kosztów. Dbając o wygodę i komfort naszych klientów, oferujemy spotkanie ze współpracującymi z nami doradcami finansowymi w naszym biurze.

Zaufaj nam

Dzięki niskiemu współczynnikowi rotacji personelu gwarantujemy naszym Klientom dokładne zapoznanie się z ich oczekiwaniami. Nasi zaufani pracownicy niezmiennie towarzyszą im od początku do końca realizacji zlecenia. Niski współczynnik rotacji personelu umożliwia nam również zbudowanie stabilnych, opartych na zaufaniu relacji oraz daje gwarancję odpowiedzialności za wykonanie przedmiotu umowy. Współpraca z nami jest także w stu procentach bezpieczna – jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody, które mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności zarządcy oraz pośrednika nieruchomości. Jeżeli poszukujesz dobrego i godnego zaufania biura nieruchomości w Krakowie – zgłoś się do nas! Jesteśmy firmą działającą profesjonalnie, skutecznie i nieprzerwanie od roku 1993. Od ponad 20 lat z niesłabnącą energią oraz wciąż wzbogacanym doświadczeniem reprezentujemy interesy swoich klientów.

Zapraszamy do współpracy!