Pośrednik nieruchomości Kraków

Pośrednik nieruchomości w Krakowie

CENTRUM Nieruchomości to Biuro Pośrednictwa Nieruchomości z Krakowa świadczące kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferujemy nasze bogate doświadczenie zawodowe oraz odpowiednią wiedzę techniczną i prawną. Obsługujemy klientów nabywających i sprzedających wszelkiego rodzaju budynki, zarówno komercyjne, jak i mieszkalne. Nasze usługi świadczymy kompetentnie, kompleksowo i profesjonalnie.

W celu jak najlepszej realizacji zadań powierzonych nam przez naszych Klientów współpracujemy z innymi biurami pośrednictwa, m. in. w ramach systemu wymiany ofert MLS (Multiple Listing System). System GALAKTICA VIRGO umożliwia nam dostęp do setek ofert, które znajdują się w zasobach innych krakowskich firm. Dzięki niemu,oferty przedstawione przez nasze Biuro Pośrednictwa Nieruchomości docierają również do wielu innych pośredników z Krakowa i innych miast.

Zasady współpracy

Podstawą działania Pośrednika w obrocie nieruchomościami jest umowa pośrednictwa, której podpisanie zobowiązuje do reprezentowania interesów swojego Klienta. Współpraca z CENTRUM Nieruchomości rozpoczyna się od zawarcia właśnie tej umowy. Umowa pośrednictwa gwarantuje Klientowi nie tylko profesjonalną obsługę, ale również bezpieczeństwo transakcji, a Pośrednikowi wynagrodzenie za wykonaną pracę. Umowa ta zobowiązuje nasze Biuro Pośrednictwa Nieruchomości do realizacji czynności prowadzących do sprzedaży, kupna bądź też najmu lub wynajmu nieruchomości.

To, co wyróżnia nas z grona innych pośredników, to nie tylko bogata wiedza i doświadczenie, ale także indywidualne podejście do każdego Klienta. W każdym przypadku staramy się szczegółowo poznać Jego oczekiwania tak, aby jak najlepiej skonfrontować je z aktualną sytuacją na rynku nieruchomości w Krakowie. Istotnym elementem współpracy z naszym Biurem Pośrednictwa Nieruchomości jest fachowe doradztwo oraz kompleksowa obsługa Klienta przez cały czas trwania umowy. Organizujemy cały proces sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Służymy także pomocą w pozyskiwaniu środków na zakup nieruchomości poprzez współpracę w doradcami finansowymi oraz zapewniamy fachową pomoc w zakresie weryfikacji stanu prawnego.

Umowa na wyłączność

Jedną z możliwych form współpracy z naszym biurem nieruchomości jest umowa pośrednictwa na zasadzie wyłączności. Taki rodzaj umowy pozwala nam zaoferować Państwu najlepszą jakość usług w zamian za wyłączne prawo do zarządzania zgłoszoną przez Państwa ofertą sprzedaży lub najmu. Oferta opierająca się o umowę na wyłączność jest intensywnie reklamowana oraz udostępniana wielu pośrednikom nieruchomości w Krakowie działającym w systemie MLS (zrzeszonym i pracującym w MSPON) oraz innym biurom działającym na rynku zainteresowanym współpracą z pośrednikiem prowadzącym daną ofertę.

Korzyści z umowy na wyłączność

Podpisanie umowy na wyłączność z naszym Biurem Pośrednictwa Nieruchomości daje Właścicielowi nieruchomości położonych na terenie Krakowa wiele korzyści. Dzięki podpisaniu umowy na wyłączność Właściciel nieruchomości może zaoszczędzić czas, zyskuje pewność profesjonalnej obsługi oraz zwiększa możliwość realizacji oferty w krótkim czasie. Ponadto, skorzystanie z możliwości podpisania umowy na wyłączność likwiduje potrzebę korzystania z usług wielu biur pośrednictwa oraz wypełniania związanych z tym dodatkowych formalności. Więcej informacji na temat korzyści umowy na wyłączność udzielamy indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy!