administracja nieruchomości Kraków

Administracja nieruchomości Kraków

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu administracji nieruchomościami znajdującymi się na terenie Krakowa, działającą na rynku od roku 1993. Oferujemy kompleksową obsługę administracyjną,finansowo-księgową, techniczną oraz eksploatacyjną. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę posiadającą bogate doświadczenie zawodowe w administrowaniu nieruchomościami na terenie Krakowa oraz odpowiednie kwalifikacje i licencje nadane przez właściwego Ministra. W swojej działalności zawsze kierujemy się standardami zawodowymi oraz zasadami etyki. Zajmujemy się również doradztwem związanym z inwestowaniem w nieruchomości oraz pośrednictwem w ich obrocie.

Jesteśmy zrzeszeni w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Należymy również do Stowarzyszenia Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie oraz Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W zakresie świadczonych przez naszą firmę usług posiadamy także certyfikat „KOMPETENTNY ZARZĄDCA”.

Nasza oferta w zakresie administracji nieruchomościami obejmuje:

  • Administrowanie budynków w Krakowie – prowadzenie efektywnej gospodarki obiektem
  • Prowadzenie dokumentacji księgowo – finansowej,
  • Pełną obsługę administracyjną z wykorzystaniem najbardziej aktualnych technik zarządczych oraz specjalistycznych programów komputerowych do zarządzania nieruchomościami
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej nieruchomości
  • Pielęgnacja zieleni oraz utrzymywanie czystości

Jeżeli potrzebują Państwo doświadczonej i kompetentnej firmy zajmującej się administracją nieruchomości w Krakowie, nasza oferta jest skierowana właśnie do Was. CENTRUM Nieruchomości to gwarancja skutecznej i profesjonalnej realizacji usług. Serdecznie zapraszamy do Współpracy!