Agent nieruchomości w Krakowie

Warunki współpracy

CENTRUM nieruchomości to agencja nieruchomości z Krakowa działająca na rynku od 1993 roku. Oferujemy kompleksową i specjalistyczną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pośredniczymy w kupnie, sprzedaży oraz wynajmie wszelkiego typu nieruchomości: mieszkań, domów, nieruchomości komercyjnych i innych. Obsługujemy zarówno klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala zagwarantować naszym Klientom najwyższy poziom usług, bezpieczeństwo transakcji oraz fachowe doradztwo nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze wyznaczone cele i priorytety. Zawsze staramy się szczegółowo poznać jego oczekiwania, aby następnie jak najlepiej skonfrontować je z realiami rynku. W ramach prowizji za pośrednictwo wykonujemy wszelkie czynności związane z transakcją, także te wymagające zaangażowania specjalistów z zewnątrz.

Multiple Listing System

Aby jak najlepiej dbać o interesy naszych Klientów, współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości z Krakowa w ramach systemu Multipe Listing System (MLS), który umożliwia nam dostęp do tysięcy ofert i jednocześnie sprawia, że nasze ogłoszenia udostępnione w Galaktica Virgo docierają do wielu pośredników. Współpracujemy również z najlepszymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami oraz zaufanymi bankami.

Nasz zespół

Zatrudniamy najlepszych agentów nieruchomości z Krakowa posiadających stosowne licencje, kompetencje oraz doświadczenie pozwalające na skuteczne reprezentowanie naszych Klientów. Posiadanie wielu certyfikatów nie sprawia jednak, że osiadamy na laurach. Stale podnosimy jakość obsługi klientów. W dniu 21.04.2006r uzyskaliśmy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 w zakresie świadczenia usług pośrednictwa.

Warto dodać, że nasza agencja nieruchomości posiada także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody, jakie mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednika i zarządcy nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy!