Zarządzanie i administracja nieruchomościami komercyjnymi

ZAKRES

CENTRUM Nieruchomości oferuje kompleksowe usługi z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami komercyjnymi o różnym charakterze. Nasza działalność w tym zakresie zmierza przede wszystkim do maksymalizacji przychodów osiąganych z nieruchomości oraz skutecznej minimalizacji kosztów jej utrzymania. Dbamy również o utrzymanie nieruchomości w odpowiednim stanie technicznym oraz zapewnienie optymalnego jej wykorzystania. Najwyższą jakość oferowanych przez nas usług potwierdza posiadanie przez nas certyfikatu „KOMPETENTNY ZARZĄDCA”.

 

OPIS USŁUGI

Dlaczego my?

Niezmiennie od 1993 roku dostarczamy naszym Klientom szeroki zakres profesjonalnych rozwiązań do skutecznego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi na terenie Krakowa. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w branży zarządzania nieruchomościami komercyjnymi liczy się nie tylko szeroka wiedza z tego zakresu, ale przede wszystkim szybkość i skuteczność działania. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej rozeznać jego potrzeby i oczekiwania. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku oraz kadra wyspecjalizowanych pracowników daje gwarancję, że powierzone nam interesy Klientów będą realizowane w sposób konkretny, przejrzysty oraz z pełnym poszanowaniem bezpieczeństwa naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi na terenie Krakowa zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.