WYNAJEM/KUPNO/SPRZEDAŻ

Wyszukaj nieruchomość

-
-
-
-
-
-
-
Napisz do nas

Sprzedaż nieruchomości Kraków

CENTRUM Nieruchomości, działające na rynku od roku 1993, pośredniczy w kupnie i sprzedaży wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Krakowa: mieszkań, domów oraz innych nieruchomości komercyjnych. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi. Naszym Klientom gwarantujemy dostęp do znacznej ilości ofert mieszkań oraz innych nieruchomości funkcjonujących na rynku wtórnym, jak i pierwotnym w Krakowie dzięki współpracy z innymi biurami nieruchomości w ramach systemu GALAKTICA VIRGO.

Nieustannie monitorujemy rynek pod kątem potrzeb naszych Klientów. Współpracując z nami, dostaną Państwo na bieżąco informacje o wszystkich ofertach spełniających Państwa wymagania. Korzystając z zaawansowanej wyszukiwarki, dostępnej na naszej stronie internetowej, mają Państwo możliwość dotrzeć bezpośrednio do interesujących ogłoszeń dotyczących nieruchomości z rynku wtórnego w Krakowie i dzięki temu znaleźć mieszkanie marzeń. Skorzystanie z naszej wyszukiwarki jest najwygodniejszą i najszybszą metodą na znalezienie oferty spełniającej wszystkie Państwa kryteria. Oprócz opcji wyboru lokalizacji, powierzchni, ceny czy liczby pięter w budynku, wyszukiwarka umożliwia także dotarcie do nieruchomości charakteryzujących się pewnymi specyficznymi cechami, takimi jak posiadanie balkonu, windy, umeblowania czy ogrodu. W naszej bazie posiadamy nieruchomości takie jak mieszkania, domy, działki, hale, lokale oraz inne obiekty.

Czym kierować się wybierając mieszkanie na rynku wtórnym?

Mimo, że często o tym, czy dane mieszkanie przypadnie nam do gustu decyduje kilka pierwszych sekund, warto zastanowić się nad innymi istotnymi czynnikami wpływającymi na atrakcyjność danej oferty.

 • Lokalizacja – najbardziej wpływająca na wartość nieruchomości cecha. Jednocześnie jednak nie jesteśmy w stanie jej zmienić samodzielnie. Albo bardzo nam odpowiada, albo jesteśmy ją w stanie po prostu zaakceptować.
 • Stan techniczny budynku – jeżeli stan techniczny nieruchomości budzi wątpliwości, należy zastanowić się, kto i kiedy może ten stan poprawić. Ważne są także ewentualne koszty. Jeżeli budynkiem zarządza wspólnota, warto dowiedzieć się, czy regularnie zbiera środki na tzw. funduszu remontowym i czy będzie w stanie wykonać niezbędne naprawy w możliwie najkrótszym czasie. Wysokość funduszu remontowego jest istotna również ze względu na przyszłe możliwe remonty i naprawy. Jeżeli budynek jest w bardzo złym stanie (np. potrzebna jest wymiana starych instalacji gazowych bądź elektrycznych, fasada lub dach wymagają remontu, budynek jest nieocieplony) należy zastanowić się, czy na pewno chcemy kupić dany lokal. Jako jego właściciele będziemy bowiem partycypować we wszystkich kosztach.

W czym możemy być pomocni?

Oferta CENTRUM Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w kupnie nieruchomości to gwarancja bezpieczeństwa transakcji oraz:

 • Wykluczenie nabycia nieruchomości posiadającej ukryte wady prawne
 • Gwarancja skutecznej opieki prawnej przy opracowywaniu wszystkich parametrów transakcji
 • Profesjonalna i wygodna obsługa notarialna. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi notariuszami
 • Dysponując odpowiednim przygotowaniem teoretycznym i praktycznym pomożemy załatwić Ci wszystkie sprawy wymagające specjalistycznej pomocy.

Posiadasz mieszkanie na sprzedaż?

Jeżeli posiadasz nieruchomość na sprzedaż, zgłoś do nas swoją ofertę, a nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Naszym Klientom w tym zakresie oferujemy:

 • Profesjonalne doradztwo w zakresie wizerunku sprzedawanej nieruchomości. Efektem jest zwiększenie ceny nieruchomości.
 • Pomoc w ustaleniu ceny oferowanej nieruchomości w oparciu o aktualną bazę cen rynkowych oraz naszą wiedzę i doświadczenie
 • Utworzenie profesjonalnej kampanii reklamowej sprzedawanej nieruchomościami
 • Profesjonalną prezentację oferty wszystkim potencjalnym zainteresowanym
 • Przygotowanie do spotkania z potencjalnym nabywcą
 • Pomoc w przygotowaniu aktu notarialnego i skompletowanie wymaganych dokumentów
 • Asystę podczas podpisywania umowy
 • Ponadto, dysponujemy wiedzą oraz wymaganymi umiejętnościami i możliwościami, aby przeprowadzić szeroką reklamę Twojej nieruchomości. Dzięki temu dana oferta dotrze do potencjalnych klientów. Z nami możesz być pewien, że Twoja nieruchomość będzie „widoczna” na rynku.

Zapraszamy do współpracy!

Wynajmem mieszkań w Krakowie z CENTRUM Nieruchomości

Jednym z obszarów działalności CENTRUM Nieruchomości jest pośrednictwo w najmie i wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Krakowa. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wyspecjalizowaną kadrę posiadającą właściwie kompetencje. Współpracując z nami zyskujesz pewność, że Twoja oferta dotrze do osób poszukujących nieruchomości do wynajęcia, a jeżeli sam chcesz wynająć nieruchomość, na pewno także znajdziesz odpowiednią ofertę.

Warunkiem podjęcia współpracy w tym zakresie z naszą firmą jest zawsze zawarcie pisemnej umowy pośrednictwa na najem/wynajem nieruchomości.

Poszukują Państwo nieruchomości do wynajęcia?

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce dostępnej na naszej stronie mają Państwo szansę dotrzeć bezpośrednio do ofert najmu/wynajmu mieszkań w Krakowie spełniających wszystkie Państwa wymagania. Nasza wyszukiwarka umożliwia filtrowanie ofert dostępnych w naszej bazie pod kątem specyficznych wymagań. Oprócz standardowych pozycji, takich jak lokalizacja, powierzchnia i cena, nasz wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie ofert spełniających takie wymagania, jak m. in. posiadanie garażu, balkonu, ogrodu czy windy. W naszej bazie znajdą Państwo takie nieruchomości, jak mieszkania, domy, hale, lokale czy działki.

Chcieliby Państwo wynająć swoją nieruchomość?

Jeżeli posiadają Państwo nieruchomość i są zainteresowani jej wynajęciem, zachęcamy do dodania oferty do naszej bazy danych. Gdy tylko otrzymamy zgłoszenie, niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy, by potwierdzić szczegóły oferty i doprecyzować zasady naszej współpracy. Serdecznie zapraszamy do współpracy z CENTRUM Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w najmie/wynajmie nieruchomości. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta.